Değerli Müşterilerimiz….

Logo-Turkcell Akıllı Faks Entegrasyonu, Logo – AST Teknoloji Sistemleri – Turkcell işbirliğiyle 11 Haziran 2015 tarihinde  satışa sunulmuştur.

Söz konusu hizmet, Logo ürünleri ile Turkcell’in Akıllı Faks ürünü arasındaki entegrasyonu sağlamaktadır. Bu entegrasyonu satın alan kullanıcılarımız, fakslanacak dokümanların gönderimlerini Logo içerisinden direkt olarak yapabileceklerdir. Yoğun faks trafiğinin etkin bir şekilde yönetilmesine destek olan entegrasyon için öncesinde Turkcell Akıllı Faks hizmetinin Turkcell Superonline’dan satın alınması gerekmektedir. Entegrasyon 2.29 ve üzeri sürümdeki GO Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise ve GO 3 ürünleri için geçerlidir.

Fiyat ve Lisanslama Bilgileri;

  • Logo – Turkcell Akıllı Faks Entegrasyonunun 1 yıllık kullanım lisans fiyatı, GP, GO 3, TP ve TE için tek tip lisanslama ile LEM sahiplerine 500 TL + KDV, LEM sahibi olmayanlara 600 TL + KDV olarak belirlenmiştir.
  • Logo – Turkcell Akıllı Faks Entegrasyonu yıllık yenilemeli bir hizmettir ve kullanıma devam edilebilmesi için satın alımı takiben 1 yıl sonunda yenilenmelidir. Yenileme oranları kullanıcının LEM sahibi olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. 1 yıl sonunda yenileme ücreti olarak, LEM sahiplerinden %20, LEM sahibi olmayanlardan %30 yenileme ücreti alınacaktır. Yenileme ücreti her iki durumda da, LEM sahipleri için belirlenen o günkü güncel lisans satış fiyatı üzerinden hesaplanacaktır.

Ürün Destek;

Logo – Turkcell Akıllı Faks entegrasyonu ile ilgili ürün destek ve sorunları için kullanıcıların 0850 222 1 222 numaralı Turkcell Superonline çağrı merkezini aramaları gerekmektedir. Kullanıcının Logo çağrı merkezi veya destek hattını araması durumunda arayan kişi yine Turkcell Superonline çağrı merkezine yönlendirilecektir.

Yukarıda verilen fiyatlar kullanmakta olduğunu Logo Yazılım programları için geçerlidir. Ayrıca Turkcell hizmeti için bir ücretlendirme yapılmaktadır. Bu ücretlendirme için şirketinizin Turkcell Kurumsal Müşteri temsilcisi ile bağlantıya geçiniz.