LOGOCRM Ürünleri 1.26.00.03 ara sürümü kullanıma sunulmuştur.
Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

1.22.00.00 sürümüne özel uyarı :

– Firma adres kaydında “Fatura adresi” seçeneği eklendi. “Fatura adresi” türünden sadece bir tane adres eklenebilir. Eğer geçmişte birden fazla “Fatura adresi” türünde adres girildiyse firma kartı adres bölümünden farklı bir adres türü seçilmelidir.
– Standart Dashboard raporlar eklenmiştir.
– Performans iyileştirmesi yapıldı.
– Malzeme ve cari aktarımında bilgilerin okunması noktasında iyileştirme yapıldı. Aktarım esnasında “Logo_CRM_Service.exe” nin bulunduğu dizine bir dosya çıkartıp aktarılacak kayıtları bu dosyadan okuyarak aktarması sağlanmıştır. Uygulamanın bu dizine dosyaları yazabilmesi için dizin yetkilerinin kontrol edilmesi gereklidir.
– Mobil uygulama ayarları için api dizini içindeki web.config dosyasından veri tabanı bağlantı ayarının yapılmış olması gereklidir.

1.25.00.00 sürümüne özel uyarı :

Sistemde IIS 80 portu haricinde bir port ile kullanılması halinde lisans bilgilerinin okunabilmesi için “logocrm.net.designer.Win.exe” nin bulunduğu dizinde “logocrm.net.xml” dosyasının olması ve port bilgisinin dosya içinde yazıyor olması gerekmektedir.

1.25.00.01 Ara sürümüne özel uyarı :

Model editör yardımıyla eklenen Checkbox (System.Boolean) tipindeki alanların başlıklarının (caption) arayüzde görüntülenebilmesi için, alan tanımlamalarında “PropertyEditörType” kısmı “ed_LabelDisplay_For_CheckBox_In_Lookups” olarak seçilmelidir.

1.26.00.03 Ara Sürüm İçeriği :

Kayıt Nr

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

XAFCRM-1463 alt
Teklifler > Kdv dahil ürünlerde genel indirim hesaplama hatası
Teklif girerken kdv dahil olarak işaretlendiğinde, miktara girilen değer sonucunda, toplam indirim doğru hesaplanıyor fakat yüzde karşılığı güncellenmiyordu, düzeltildi.

2

XAFCRM-1441 alt
Gridden ürün girilince seçilen ürünün fiyat bilgisi ve birim bilgisi gelmiyor
Grid üzerinden ürün seçimi yapıldığında, ürün fiyatının düzgün gelmesi sağlandı.

3

XAFCRM-1456 alt
İndirim tutarı yanlış hesaplanıyor
Teklif girişinde, miktar birden fazla olduğu ve İ1% ne değer girildiğinde toplam indirim tutarı yanlış hesaplanıyordu, düzeltildi.