TİGER HR İNSAN KAYNAKLARI

Çok kapsamlı özlük bilgilerini saklayabilen modülden duruma göre dilediğiniz kadar veriyi süzebilir, gerekirse detaylarda boğulmadan sadece ihtiyaç duyduğunuz verilere ulaşabilirsiniz

Tiger HR İnsan Kaynakları ile artık süreçler online platforma taşınıyor..
İşletmelerin ihtiyaçlarını değerlendirerek geliştirilen Logo Tiger HR İnsan Kaynakları, küçük ölçekten büyük ölçeğe kadar birçok kurum ve sektörün iş ihtiyacına cevap veriyor. Tiger HR ile artık tüm süreçler online platforma taşınıyor. Böylelikle Tiger HR İnsan Kaynakları, internet/intranet üzerinden yüksek performansla kullanılabilen interaktif uygulamaları, hızlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile işlerin eş zamanlı olarak sisteme girilmesini olanaklı kılarak etkin zaman yönetimi sağlıyor.

Modüler yapısı sayesinde, sadece gerekli olan modüller kullanılabiliyor.

Temel modülü, Özlük Yönetimi olan üründe; kullanıcılar, Özlük Yönetimi haricindeki modüllerden dilediklerine, firmalarının ihtiyaç duyacağı temel fonksiyonlara çözüm sağlayan Tiger HR, Logo Bordro Plus ile belirli noktalarda entegrason sağlar.

İş başvuru portalları ile olan entegrasyonlar sayesinde İK trendleri yakından takip ediliyor…

Popüler iş başvuru portallarıyla entegrasyon imkanı sunan Tiger HR ile, adayların en güncel profillerine kolayca erişebiliyor. Ayrıca Tiger HR’ın Çalışan Portalı ve İşe Alım Portalı modülleri sayesinde hem adaylar hemde mevcut çalışanlar ile iletişim artırılarak daha interaktif süreçler sağlanabiliyor.