Logo Bordro Plus,

Logo Bordro Plus uygulaması, eksiksik bir bordro İşletmek için Yasa ve Mevzuat değişikliklerine tam uyum ile personel bordro süreçlerinizi yöneten biçilmiş kaftan Logo Bordro Plus Programı Logo Yazılım firmasının diğer ürünleri GO 3 Tiger 3 ve Tiger 3 Enterprise  entegre çalışabilmektedir.

BORDRO PLUS, modüler bir yapıdan oluşmakta olup temel modül Sicil Yönetimi’dir. İstenilen zaman dilimi içerisinde uygulama, Ücret Simülasyonu fonksiyonu ile  zenginleştirilme olanağı da sunar.

BES şirketleri ile Otomatik Katılım Entegrasyon modülü ile sisteme girişte toplu, yeni işe girişlerde kişi bazında hesap açılışı yapabilir, kişilerin güncel durumlarını sorgulayıp, katkı payı aktarımı yapabilirsiniz. Bordro Plus Otomatik Katılım modülü AvivaSA ve Anadolu Hayat Emeklilik şirketleri ile entegre çalışmaktadır

BORDRO PLUS, Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı çalışanların (4-a) tüm mevzuat ihtiyaçlarını tam olarak karşılarken esnek ve kolay kullanımı ile tüm işletmelerin ve mevsimlik işçi çalıştıran firmaların sicil ve ücret yönetimi konusunda gereksinimlerine cevap verir. Bordro işlemlerinin, yasal prosedürlerin ve raporların otomasyonu mevzuat bilgisi gerekliliğini minimize ederek iş gücü tasarrufu sağlar.

BORDRO PLUS, sunduğu zengin özelliklerinin yanı sıra kısa öğrenme süresi, basit ve çabuk şekilde uyarlanabilirliği ile de kurumların bilgi teknolojilerine yaptıkları yatırımdan maksimum fayda elde etmelerini sağlar.

Sunduğu zengin özelliklerinin yanı sıra kısa öğrenme süresi, basit ve çabuk şekilde uyarlanabilirliği sayesinde, işletmelerin bilgi teknolojilerine yaptıkları yatırımdan maksimum fayda elde etmelerini sağlar

BORDRO PLUS,  Object Uyarlama Modülü ile arayüzler de ek kullanıcı isteklerine göre ekranlar eklenebilmektedir.

Yenikan Yazılım olarak konusunda uzman ve sertifikalı destek personeli ile bordro plus yazılımı için projelendirme çalışmaları yapmaktayız. Sizde daha Logo Yazılımın Bordro Plus ve insan Kaynakları yazılımları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.