Yenikan Yazılım olarak, yaptığı işi severek ve sahiplenerek yapan mutlu danışmanların şirketimizi daha ileriye götüreceğine, kurumumuzdan memnun olan müşterileri, ancak işini severek yapan danışmanların yaratacağına inanıyoruz.

Bu nedenle işe alım kriterlerinden kariyer planlama sürecine kadar tüm İnsan Kaynakları faaliyetlerimizde çalışanlarımızın işini severek ve sahiplenerek yapmasına odaklanıyoruz. Açık bir iletişime inanan, herkesi dinleyen, tüm fikir ve eleştirileri önemseyen bir anlayışı benimsiyoruz.

Şirketimizde açık pozisyonu belirleyerek doğru insanı işe almak ilkesi ile hareket ediyoruz. İş fırsatlarımızı kariyer portalları ve internet üzerinden yayınlıyor, modern işe alım uygulamaları ile bize en uygun adaylarımızı belirliyoruz.

Yeni mezun arkadaşları bünyemize katarak onları yetiştirip içerden büyüme stratejisini de benimsemiş bir kurumuz.

Dünyadaki insan kaynakları gelişimini dikkatle takip eden Yenikan Yazılım, çalışanları için ‘en iyiyi’ hedefliyor :

Tüm çalışanlarımız için belirlenen hedefler doğrultusunda yürütülen performans değerlendirme sistemi

Sertifikalı danışmanlar

Şirket hedefleri ve hizmet politikalarının tüm çalışanlarca benimsenmesini sağlamak amacıyla şirket içi eğitimlerde süreklik.

Yenikan Yazılım insan kaynakları politikası, şirketimizin misyon, vizyon ve hedeflerini gerçekleştirme noktasında kuruluşumuzun temel taşlarından birisini oluşturmaktadır. Bu hedefler doğrultusunda İnsan Kaynakları Politikaları, Eğitim Programları ve Uygulamalarını yöneterek, Yenikan Yazılımın insan kaynağının en verimli düzeyde tutulmasını sağlar.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan öğrencilerinin iş hayatını tanımaları ve kendilerini geliştirmeleri için Yenikan Yazılım bünyesinde staj imkanı sağlanmaktadır.

Yenikan Yazılım kurum kültürünü öğrenen stajerler okullarını bitirdikten sonra Yenikan Yazılım’da bulunan açık pozisyonlara başvurularında diğer yeni mezunlardan öncelikli olarak tercih edileceklerdir.

Staj 3 aylık dönemler halinde yılda iki defa açılmaktadır.

Yaz Dönemi (Haziran – Eylül)

Yaz dönemi staj başvurularınızı her yılın 1 Şubat ile 1 Mayıs arasında yapabilirsiniz.

Kış Dönemi (Ocak-Mart)

Kış dönemi staj başvurularınızı her yılın 1 Eylül ile 1 Aralık arasında yapabilirsiniz.

Başvurularınız için özgeçmişinizi ik (@) yenikan.com.tr adresinine gönderebilirsiniz.

Bize mesaj gönderin.

CV‘lerinizi ik @  yenikan.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Photoshop, Ilustrator v.b. programları kullanabilen,