17 Şubat 2015 tarihi itibari ile İK ürünleri için 4.29.00.01 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz. Sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.

 

 Uyarılar:
 Ürünlerimizde Microsoft .Net Framework 4.0 özellikleri kullanılmaya başlandığından hem sunucularda hem de istemci terminallerde Microsoft .Net Framework 4.0 kurulmuş olmalıdır. Eğer sunucu veya istemci bilgisayarlarda Microsoft .Net Framework 4.0 kurulu değilse programı yükleme ve programa giriş sırasında uyarı alınacaktır. Microsoft .Net Framework 4.0 kurmak için bu bağlantı kullanılabilir.

HR  4.29.00.01 Sürüm Maddeleri   

Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama
1 WINHR-13818 IKBordro Plus Bordro
altaltKayıtlar – Puantaj Kartları
İşten Çıkıp Geri Giren Personelin Bir Sonraki Ay Puantajında Devreden Kümülatif Vergi Matrahı Kümüle Gelmiyor
İşten Çıkıp Geri Giren Personelin Bir Sonraki Ay Puantajında Devreden Kümülatif Vergi Matrahı Kümüle Gelmiyordu, düzeltildi.
2 WINHR-13951 IKBordro Plus Bordro
altaltKayıtlar – Puantaj Kartları
Ocak Ayında Ara Dönem Kullanımında İlk Puantajda Oluşan Gelir Vergisi Sonraki Dönem Puantajına Yansımıyor.
Ocak Ayında Ara Dönem Kullanımında İlk Puantajda Oluşan Gelir Vergisi Sonraki Dönem Puantajına Yansımıyordu, düzeltildi.