ERP ürünleri 2.37.00.01 ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.

Önemli Uyarı :
Hazırlanan ara sürüm dosyaları sadece 2.37.00.00 sürüm dosyaları üzerine kopyalanmalıdır. Firma üzerinde “Tabloları Sürüme Göre Güncelle” işlemi ve Dönem üzerinde “Veritabanı Araçlarını Oluştur” işlemi yapılmasına gerek yoktur.

Aşağıda yapılan ek kontrol ile dövizli e-fatura ve e-arşiv faturalarında kullanıcı kaynaklı oluşacak hataların önüne geçilmiştir.

2.37.00.01 Ara Sürüm İçeriği :

Kayıt Nr

Ürün

Tanım ve Açıklama

1

WINERP-55735 GO 3TIGER ENTERPRISETIGER PLUSGOPLUS Satış ve Dağıtım

Hareketler – Satış Faturaları

e-Fatura ve e-Arşiv Satış Faturalarında Detaylar Tab’ında İşlem Döviz Seçeneğinde Yerel Para Birimi Dışında Bir Döviz Türü Seçildiğinde Fatura Satırlarındaki Kullanılacak Para Birimi Seçeneği İşlem Dövizi Olarak Otomatik Tanımlansın.
e-Fatura ve e-Arşiv uygulaması kapsamında;  Siparişi, İrsaliyesi ve Faturalarda (e-Fatura, e-Arşiv, e-Arşiv İnternet) detaylar tabında işlem dövizi seçildiğinde veya Cari hesap kartı üzerinde seçili olan para birimi dövizli olduğu durumda fatura alt kısmında bulunan kullanılacak para birimleri (Genel ve Satırlar) öndeğer işlem dövizi gelmesi sağlanmış ve fatura geneli ile satırlardaki işlem dövizi farklı olması durumunda faturanın kaydedilmesi engellenmiştir.

Aynı şekilde Siparişi, İrsaliyesi ve Faturalarda (e-Fatura, e-Arşiv, e-Arşiv İnternet) detaylar tabında işlem dövizi seçili fakat kur girilmediği durumda uyarı verilerek kaydedilmesi engellenmiştir