ERP ürünleri 2.35.00.01 ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.
Önemli Uyarı :
Hazırlanan ara sürüm dosyaları sadece 2.35.00.00 sürüm dosyaları üzerine kopyalanmalıdır. Firma üzerinde “Tabloları Sürüme Göre Güncelle” işlemi ve Dönem üzerinde “Veritabanı Araçlarını Oluştur” işlemi yapılmasına gerek yoktur.
2.35.00.01 Ara Sürüm İçeriği :

Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama
1 WINERP-52547 GO 3 TIGER ENTERPRISETIGER PLUS GO PLUS e-Arşiv Uygulaması Kapsamında Entegratör Sunucuya İletilmeyen e-Arşiv Faturları Üzerindeki Yaz Seçeneği Kaldırılmalı.
e-Arşiv faturalarında, 0: e-Arşiv Faturası Oluşturulacak ,1: e-Arşiv Faturası Oluşturuldu, 5: Sunucuda Hata alındı statülerinde yaz seçeneğinin gelmemesi sağlandı.
2 WINERP-53470 GO 3 TIGER ENTERPRISETIGER PLUS GO PLUS Genel Muhasebe
alt alt Defter ve Dökümler – *
e-Defter Uygulamasında, Mali Dönem Bağımsız Ve Özel Dönem Kullanan Firmalarda Yeni Hesap Dönemine Geçiş Yapıldığında İlgili Ay İçin e-Defter Kontrol Numarası Yeniden (YEV20150900001) Başlamıyor.
e-Defter uygulamasında, mali dönem bağımsız ve özel dönem kullanan firmalarda yeni hesap dönemine geçiş yapıldığında kontrol numaralarının 000001’den başlaması sağlandı.
3 WINTLS-4624 GO 3 Go3 Ürünü XP Ve 2003 Server İşletim Sistemlerinde, Masaüstünde F9 Yerleşim Yükle Ve Uygulama Kısayolu Ekle Seçeneklerine Basıldığında ‘tfileopendialog requires windows vista or later’ Hatası Alınıyor.
Go3 ürünü XP ve 2003 Server işletim sistemlerinde, masaüstünde sağ tuş – “Yerleşim Yükle” ve “Uygulama Kısayolu Ekle” seçeneklerine basıldığında hata alınıyordu, düzeltildi.
4 WINERP-53539 GO 3 TIGER ENTERPRISETIGER PLUS GO PLUS Fatura İptal Edildiğinde İrsaliye İptal Edilsin Parametresi Hayır İken İptal Edilen e-Arşiv Faturalarındaki Malzeme Satırları Siliniyor.
“Fatura İptal Edildiğinde İrsaliye İptal Edilsin” parametresinin hayır seçilmesi durumunda e-Arşiv faturası iptal edildiğinde fatura ile irsaliye arasındaki bağlantı koparıldığı için malzeme satırları faturada listelenmiyordu. İptal edilen e-Arşiv faturalarının e-Arşiv raporu olarak gönderilmesi gerektiğinden dolayı “Fatura İptal Edildiğinde İrsaliye İptal Edilsin” parametresinin e-Arşiv faturaları için çalışmaması sağlandı, e-Arşiv faturası silindiğinde bağlı bulunan irsaliyelerde iptal edilecektir.
5 WINTLS-4626 GO 3 GO PLUS Go3 ve Go Plus 2.35 Setlerinde Sistem İşletmeni Açılışta Yavaşlık Problemi.
Go3 ve GoPlus ürünlerinde Sistem İşletmeni açılışında performans sorunu yaşanıyordu, düzeltildi.
6 WINTLS-4433 GO 3 Go3 Üründe browser ya da formlara girilip tam ekran kullanıldığında pencere tüm ekranı kaplıyor alt ve üst bardaki seçenek ve butonlar görünmüyor, görünmeli.
Go3 ürününde browser ya da formlara girilip tam ekran kullanıldığında alt ve üst bardaki seçenek ve butonların görünmesi sağlandı.
7 WINERP-47630 GO 3 TIGER ENTERPRISETIGER PLUS GO PLUS Firma Devri Yapıldığında Eski Firmaya Ait e-Defter Bilgileri Yeni Firmaya Geliyor.
Firma devri yapıldığı durumlarda eski firmaya ait e-Defter bilgileri yeni firmaya geliyordu, düzeltildi.
8 WINERP-53570 GO 3 TIGER ENTERPRISETIGER PLUS GO PLUS Finans
alt alt Ana Kayıtlar – Banka Kredileri
Banka Kredileri Üzerinde Ödeme Yap Seçeneği İle Banka Kredi Taksitlerine Müdahale Edilemiyor
Banka Kredi Taksitleri ekranında ilgili kredi satırında sağ tuş Ödeme Yap seçeneği ile anapara tutarı alanına müdahele edilemiyordu , düzeltildi.
9 WINERP-53416 GO 3 TIGER ENTERPRISETIGER PLUS GO PLUS Fatura İçerisinden Cari Hesap Browserına Ulaşıldığında Browser Filtrelerinde Cari Bakiyesi İçin Tüm İşyerleri Seçilip Filtre Öndeğer Olarak Kaydediliyor, Cari Browser Kapatılıp Açıldığında Filtreler Ön Değer Olarak Gelmiyor.
Fiş içerisinden cari hesap browser ekranına ulaşıldığında tüm işyerlerine ait toplam bakiyelerin listelenebilmesi için Cari hesap browser ekranına öndeğer olarak eklenen filtrenin dikkate alınması sağlandı. Not: Filtre tanımlandıktan sonra tüm kullanıcılarda öndeğer gelmesi için, Logo kullanıcısı ile filtre yükle alanında “Tüm kullanıcılar için öndeğer seç” aktif hale getirilmelidir.
10 WINERP-53467 GO 3 TIGER ENTERPRISETIGER PLUS GO PLUS Genel Muhasebe
alt alt Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
İndirilecek Kdv Listesini Tevkifat Uygulanmamış Tutarları Kullan – Evet Olarak Alındığında Bankadan İthalat İçin Girilen Hizmet Faturasını Tutarını Satırda Silmektedir.
İndirilecek Kdv Listesi, “Tevkifat uygulanmamış tutarları kullan : Evet ” filtresi ile alındığında bankadan ithalat için girilen hizmet faturasının tutarının gelmesi sağlandı.
11 WINERP-53878 TIGER ENTERPRISE TIGER PLUS Genel Muhasebe
alt alt Hareketler – Muhasebe Fişleri
TFRS Düzeltme Fişleri İlgili Dönemde Muhasebe Hesap Bakiyesini Etkilemezken Devir Sonrasında Yeni Dönemdeki Muhasebe Hesaplarının Bakiyesini Etkilemektedir.
TFRS düzeltme fişleri devir sonrasında açılış fişine yansıyor, yeni dönemdeki hesap bakiyesini etkiliyordu. Yeni dönemde açılış fişine yansımaması ve hesap bakiyesini etkilememesi sağlandı
12 WINERP-53749 GO 3 Satınalma
alt alt Hareketler – Alım Faturaları
Go3 ürününde Seri Takipli Ürün İçin Seri No Girişi Penceresinde Sağ Tuş Seri Numarası Seç Dediğimizde Pencere Açılmıyor
Go3 ürününde seri takipli ürün için Seri No Girişi penceresinde sağ tuş Seri Numarası Seç dediğimizde pencere açılmıyordu, açılması sağlandı.
13 WINERP-53373 GO 3 TIGER ENTERPRISETIGER PLUS GO PLUS Satış ve Dağıtım
alt alt Hareketler – Satış Faturaları
Karma Koli Malzeme Kartı İçin Tanımlanan Satış Koşulu (Satıra) İrsaliye ve Fatura Fişlerinde Uygulanmak İstendiğinde “Bu Kayıt İçin Tanımlı Bir Koşul Bulunamadı” Uyarısı Alınmaktadır.
Karma koli malzeme kartı için tanımlanan satış koşulu (satıra) irsaliye ve fatura fişlerinde uygulanmak istendiğinde “Bu kayıt için tanımlı bir koşul bulunamadı” uyarısı alınıyordu, düzeltildi.